Stavební a obchodní společnost
   

BINTER, spol. s r.o.

 
Stavební a obchodní společnost
 
   
 

Úvod

Plastová okna

Dřevěná okna

Časté dotazy

Ostatní

Nabízíme

Ke stažení

Reference

KontaktyČtyřkomorový systém
  • rám 8008 – 4 komory
  • křídlo 8093 rovné – 4 komory
  • křídlo 8066 předsazené hranaté – 4 komory
  • stavební hloubka 74 mm
  • U= 1,4 W/m²K
čtyřkomorový systém

Nový čtyřkomorový systém se stavební hloubkou 74 mm má všechno, co Vaše okna potřebují: výborné statické vlastnosti, vylepšené tepelně izolační vlastnosti a účinnou zvukovou izolaci. Stavební hloubka 74 mm a promyšlené rozložení vnitřních komor dovolují použít mohutnou ocelovou výztuhu zajiš»ující vysokou statickou stabilitu profilu a současně zachovává výborné tepelně izolační vlastnosti. Tepelně izolační koeficient profilu, rámu i křídla dosahuje hodnoty U= 1,2 W/m²K bez ocelové výztuhy a U= 1,4 W/m²K s ocelovou výztuhou. Ocelová výztuha s protikorozní úpravou je standardně vkládána do všech profilů, rámů i křídel již od minimálních rozměrů oken. Síla ocelové výztuhy se pohybuje v závislosti na velikosti okna a jeho statickém namáhání od 1,5 mm do 2,0 mm.

čtyřkomorový systém

Plastové profily jsou vyrobeny z vysoce houževnatého vytvrzeného PVC za použití speciálních přísad a stabilizátorů, které zaručují, že jejich barva a fyzikálně-mechanické vlastnosti zůstanou zachovány po celou dobu životnosti oken. Hladký povrch nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu a odolává všem povětrnostním vlivům.

Profilový systém S 8000 IQ využívá osvědčený systém dorazového těsnění – dvojité celoobvodové přítlačné těsnění stejné pro rám i křídlo. Těsnění zajiš»uje vynikající utěsnění spáry mezi rámem a křídlem při prudkém dešti a větru a zůstává trvale elastické, nabízíme je aktuálně v šedé i černé barvě. Vnější vzhled profilu je nadčasově elegantní a je charakterizován harmonickými proporcemi, měkkými konturami a úzkými pohledovými šířkami.

Kromě plošně odsazené kombinace rám/křídlo je ve čtyřkomorovém provedení k dispozici i varianta s přesazeným hranatým křídlem.

GECCO 3 GECCO 3

Aby v místnosti vládla klimatická pohoda a vyrovnaná vzdušní vlhkost s ohledem na teplotu, lze okna z profilových systémů GEALAN opatřit automatickým větracím systémem GECCO 3. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráním, umožňuje průběžnou výměnu vzduchu bez nepříjemného průvanu a snižuje tak i riziko vzniku plísní v ostění. Na rozdíl od spárového větrání (mikroventilace) se tak ale děje při zavřeném okně.

Plastové profily kromě standardní bílé barvy RAL 9016 nabízíme i ve 14 dekorech dřeva a 6 barevných foliích. Dekor dřeva je tvořen akrylátovou fólií RENOLIT. Fólie se vyznačuje snadnou údržbou, dlouhou životností a stálostí vůči povětrnostním vlivům. Okna s dekorem si tak zachovávají všechny dobré vlastnosti moderních plastových oken a současně neztratí nic z dekorativního vzhledu dřeva.

Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení

Specialitou plastových profilů GEALAN jsou barevné profily. Pomocí unikátní technologie spojení barevného a bílého PVC, tzv. koextruze, nabízíme profily ve 12 acrylcolorových barvách. Barevné profily se vyznačují stálobarevností, zvýšenou odolností vůči povětrnostním vlivům a poskytujeme na ně stejnou prodlouženou záruku jako na standardní bílé profily.

Šestikomorový systém GEALAN
zpět


Dotační program

Dotační program zelená úsporám

Dotační program


© MMCC & Binter spol. s r.o. 2009