Stavební a obchodní společnost
   

BINTER, spol. s r.o.

 
Stavební a obchodní společnost
 
   
 

Úvod

Plastová okna

Dřevěná okna

Časté dotazy

Ostatní

Nabízíme

Ke stažení

Reference

Kontakty


Kování

Ke všem oknům a dveřím je dodáváno celoobvodové kování MACO MULTI TREND. Kování umožňuje ovládat okna pomocí jediné kliky a zajišťuje vícebodové bezpečné uzavření celého okna. Kování je skryto v drážce po obvodu křídla a viditelné části jsou opatřeny krytkami v odstínech vybraných klik. Kliky lze vybírat v 5-ti základních barevných odstínech.


celoobvodové kování MACO MULTI TREND

Na oknech a balkónových dveřích je použito celoobvodové kování MACO MULTI TREND. Kování umožňuje ovládat  okno – otevřít a vyklopit okenní křídlo – pomocí jediné kliky a zajišťuje vícebodové bezpečné uzavření celého okna. Kování umožňuje spolehlivě zakovat nejen pravoúhlá okna, ale i šikminy a oblouky. Kování je ve stříbrné barvě a je skryto v drážce po obvodu křídla, viditelné části jsou opatřeny krytkami v odstínech vybraných klik. Balkónové dveře jsou standardně doplněny o balkónovou dveřní západku a madélko, které umožňují přivření dveří zvenku. Vedle klasicky otevíravých dveří nabízíme i dveře posuvně sklopné a skládací.


celoobvodové kování MACO MULTI TREND

K bezproblémovému fungování a ovládání okna přispívá polohovací pojistka, která brání chybné manipulaci s klikou (současné otevření a vyklopení křídla), zároveň nadzvedává křídlo do správné polohy při zavírání a efektivně působí proti jeho svěšování.


celoobvodové kování MACO MULTI TREND celoobvodové kování MACO MULTI TREND
Spárové větrání (mikroventilace) štěrbinou mezi křídlem a rámem zajišťují speciální nůžky. Při nastavení kliky do polohy 45° se křídlo vykloní o cca 10 – 13 mm a vznikne větrací štěrbina. Nůžky standardně obsahují integrovanou protiprůvanovou pojistku, která zabraňuje přibouchnutí křídla vlivem průvanu. Mikroventilaci dodáváme u všech OS (otevíracích sklopných) oken standardně.Barevná provedení klik

Kliky lze vybírat v 5-ti základních barevných odstínech.
F1 – ELOX PŘÍRODNÍ
F2 – ELOX ALPAKA
F4 – BRONZ
F9 – OCEL
F 99 - BÍLÁOkno lze na přání doplnit zamykací klikou, dětskou pojistkou nebo například omezovačem otevírání.

celoobvodové kování MACO MULTI TREND celoobvodové kování MACO MULTI TRENDzpět


Dotační program

Dotační program zelená úsporám

Dotační program


© MMCC & Binter spol. s r.o. 2009