Stavební a obchodní společnost
   

BINTER, spol. s r.o.

 
Stavební a obchodní společnost
 
   
 

Úvod

Plastová okna

Dřevěná okna

Časté dotazy

Ostatní

Nabízíme

Ke stažení

Reference

KontaktyPlastová okna

Plastová vyrobená z moderních vícekomorových profilů nabízejí prvotřídní kvalitu za přijatelnou cenu, elegantní vzhled, neměnné fyzikálně-mechanické vlastnosti a minimální požadavky na údržbu. Členění a tvar přizpůsobíme Vašim požadavkům. Vybírat můžete kromě standardní bílé barvy i z široké nabídky imitací dřeva, případně z palety barev dle odstínů RAL.

Vícekomorové okenní profily se z hlediska tepelné izolace v praxi osvědčují svojí promyšlenou konstrukcí, protože každá komora navíc zabraňuje nežádoucím tepelným ztrátám.


Jaký si mám vybrat typ?

Sedmikomorový systém

Sedmikomorový systém

Sedm komor pro ještě nižší tepelné ztráty a vylepšené protihlukové vlastnosti při zachování vynikající stability. Těmito parametry se řadí k absolutní špičku mezi vícekomorovými profilovými systémy.

více »
Šestikomorový systém

Šestikomorový systém

Šestikomorový profil dosahuje hodnoty koeficientu tepelného prostupu U= 1,18 W/m²K (varianta s ocelovou výztuhou). Úspora tepelné energie je jednou z priorit moderního bydlení a právě těmto požadavkům vychází inovovaný profilový systém vstříc.

více »
Čtyřkomorový systém

Čtyřkomorový systém

Nový čtyřkomorový systém se stavební hloubkou 74 mm má všechno, co Vaše okna potřebují. Výborné statické vlastnosti, vylepšené tepelně izolační vlastnosti a účinnou zvukovou izolaci. Především robustní ocelová výztuha umožňuje maximální velikost okenních výplní.

více »
Vchodové dveře

Vchodové dveře

Vchodové dveře nabízíme v libovolném provedení a stylu. Každý může uskutečnit své vlastní nápady a sladit vchodové dveře barvou i tvarem s fasádou svého domu. Vchodové dveře je možné navrhnout v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení s otevíráním dovnitř nebo ven.Vchodové dveře vyrábíme pouze ze 4 komorových profilů systému S 8000 IQ.

více »
Často kladené otázky

Připravili jsme pro Vás odpovědi na otázky, které nám naši zákazníci nebo návštěvníci našich stránek kladou nejčastěji.

více »


Dotační program

Dotační program zelená úsporám

Dotační program


© MMCC & Binter spol. s r.o. 2009