Stavební a obchodní společnost
   

BINTER, spol. s r.o.

 
Stavební a obchodní společnost
 
   
 

Úvod

Plastová okna

Dřevěná okna

Časté dotazy

Ostatní

Nabízíme

Ke stažení

Reference

KontaktySedmikomorový systém
  • rám 8005 – 7 komor
  • křídlo 8090 rovné – 7 komor
  • stavební hloubka 74 mm
  • U= 1,18 W/m²K

Sedmikomorový systém GEALAN

Sedmikomorový systém je rozšířením systémové řady GEALAN S 8000 IQ. Plastový profil má díky sedmi speciálně uspořádaným komorám v rámu a křídle vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Tím se nejenom snižují Vaše náklady na vytápění, ale současně aktivně přispíváte k redukci CO2. Sedmi komorové provedení vedle tepelně-izolačních vlastností nabízí i zvýšenou ochranu proti hluku již při osazení standardním izolačním dvojsklem.

Standardní stavební hloubka 74 mm umožňuje vložení velké ocelové výztuhy do rámu i křídla a tedy velmi dobrou statiku profilu a i celého okna. Promyšlená geometrie profilů, pološikmá drážka v rámu, usnadní čištění okna v této oblasti.

Sedmikomorový systém dodržuje optiku systémové řady S 8000 IQ a svou konstrukcí je identický s ostatními šestikomorovými profily této řady. Plastové profily jsou vyrobeny z vysoce houževnatého vytvrzeného PVC za použití speciálních přísad a stabilizátorů, které zaručují, že jejich barva a fyzikálně-mechanické vlastnosti zůstanou zachovány po celou dobu životnosti oken. Hladký povrch nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu a odolává všem povětrnostním vlivům. Profilový systém S 8000 IQ využívá osvědčený systém dorazového těsnění – dvojité celoobvodové přítlačné těsnění stejné pro rám i křídlo. Těsnění zajišťuje vynikající utěsnění spáry mezi rámem a křídlem při prudkém dešti a větru a zůstává trvale elastické, nabízíme je aktuálně v šedé i černé barvě. Vnější vzhled profilu je nadčasově elegantní a je charakterizován harmonickými proporcemi, měkkými konturami a úzkými pohledovými šířkami.

Sedmikomorový systém GEALAN Sedmikomorový systém GEALAN

Aby v místnosti vládla klimatická pohoda a vyrovnaná vzdušní vlhkost s ohledem na teplotu, lze okna z profilových systémů GEALAN opatřit patentovaným automatickým větracím systémem GECCO 3. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráním, umožňuje průběžnou výměnu vzduchu bez nepříjemného průvanu a snižuje tak i riziko vzniku plísní v ostění. Na rozdíl od spárového větrání (mikroventilace) se tak ale děje při zavřeném okně.

Plastové profily kromě standardní bílé barvy RAL 9016 nabízíme i ve 14 dekorech dřeva a 6 barevných foliích. Dekor dřeva je tvořen akrylátovou fólií RENOLIT. Fólie se vyznačuje snadnou údržbou, dlouhou životností a stálostí vůči povětrnostním vlivům. Okna s dekorem si tak zachovávají všechny dobré vlastnosti moderních plastových oken a současně neztratí nic z dekorativního vzhledu dřeva.

Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení

Specialitou plastových profilů GEALAN jsou barevné profily. Pomocí unikátní technologie spojení barevného a bílého PVC, tzv. koextruze, nabízíme profily ve 12 acrylcolorových barvách. Barevné profily se vyznačují stálobarevností, zvýšenou odolností vůči povětrnostním vlivům a poskytujeme na ně stejnou prodlouženou záruku jako na standardní bílé profily.

Šestikomorový systém GEALAN
zpět


Dotační program

Dotační program zelená úsporám

Dotační program


© MMCC & Binter spol. s r.o. 2009